Hakkımda

yatirimkurusu

Hoş geldiniz.

Bizler aslında insan olarak uzun bir yolculuk filminin hem yönetmeni, hem başrol oyuncusu hem de seyircisiyiz. Filmin konusu ise bir kişinin doğmasından ölene kadar geçen süreden ibaret. Filmi biliyorsunuz diye düşünüyorum. Bilmeyenler için spoiler vermek istemem ama filmin devamında başrol oyuncumuzun okula gittiğini, eğitim hayatı sonunda bir işe başladığını,  bu süreçte evlendiğini hatta ailesinin genişlediğini izleyeceksiniz.

Film setinin imkânlarına göre yönetmenliğini, başrol oyunculuğunu ve seyirciliğini bu güne kadar başarıyla taşıdığım hayatım yaklaşık olarak bu şekilde. Muhtemelen de çocuk yetiştir, emekli ol ve öl şeklinde de devam edecek. (Yine spoiler verdik ama !) Yani özetle çoğunuzun yolda yürürken rastladığı sıradan bir adamım.

Biraz daha özele inersek Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü mezunuyum.

Yaklaşık 7 yıldır bir finans kurumunda denetçi olarak çalışıyorum. Uzun süredir İstanbul’da yaşıyorum. Hayatımın büyük bir kısmı seyahat ederek, muhtelif kaynakları okuyarak ve şimdilik 1,5 yaşında olan kızımla oynayarak geçiyor.

Bu arada filmin müzikleri de bana ait. Çok masrafa girmeyelim diye bağlama icracısı olarak filmin müziklerini de bizzat kendim yapıyorum.

Kendimi okuma sapığı bir adam olarak tanımlayabilirim. Okumaktan (çikolata paketlerinin üstündeki yazılarda dâhil olmak üzere) inanılmaz keyif alıyorum.

Platformda okuyacağınız içerikler şu anda yalnızca benim elimden çıkıyor. Umarım ilerleyen zamanda paydaşlarımız artar.

Eğer bu sürece siz de katılmak ve düşündüklerinizi aktarmak isterseniz İletişim sayfasından ulaşarak başvurabilirsiniz.

Keyifli okumalar dilerim.

Başa dön tuşu